Tak wielu, wielu ludzi - rozdanie na tysiąc polubień

Co prawda jest nas tutaj mniej, niż na moim fanpage'u, ale uważam, że warto wspomnieć o tym, co właśnie robię. Otóż obiecywałam fanom mojej strony już od jakiegoś czasu, że kiedy stuknie nam tysiąc like, to zrobię z tej okazji konkurs. No i mówiłam prawdę - w podzięce za to, że tyle nas już jest, robię rozdawajkę i jakiś jeden szczęśliwy człowiek będzie mógł zrealizować u mnie swój wymarzony projekt, zupełnie za darmo :)

Nigdy nie myślałam, że to się tak wszystko potoczy. Nie spodziewałam się po sobie, że będę robić to, co robię, ani tym bardziej się nie spodziewałam, że tyle osób będzie chciało to oglądać. Kiedy zaczynałam, szło mi kiepsko i wszystko przychodziło z trudem, w miarę upływu czasu i coraz większego uporu, doskonaliłam swoje umiejętności, aż dotarłam tutaj, gdzie ogląda mnie aż tysiąc osób. Naprawdę trudno mi w to uwierzyć.

W każdym razie jest to już drugie rozdanie i właśnie sobie przypomniałam, że umknęła mi na tym blogu nagroda za pierwsze. Wygrała Wiktoria, która zażyczyła sobie, żeby namalować jej na torbie Elmo z Ulicy Sezamkowej. Niezmiernie się ucieszyłam na ten projekt, a całość wygląda o tak:

https://www.facebook.com/NevermindFactory


Jeśli natomiast chodzi o ten konkurs, to wygraną jest właściwie co Ci się tylko zamarzy - koszulka, torba, może malowana poszewka na poduszkę? Na obrazku doprecyzowałam nagrodę do "koszulki albo torby", ale to dlatego, że niejasna nagroda nie brzmi przekonująco. Mój zamysł jest taki, żeby po prostu zrealizować wymarzony projekt danej osoby na tkaninie i nieważne, jaką sobie zażyczy grafikę, ani tym bardziej nie zamykam się na żaden materiał, także mogę równie dobrze pomalować śpiochy, co w tej chwili właśnie będę robiła, zaraz po napisaniu posta.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wszystko kręci się wokół zdjęcia, które wstawię poniżej. Żeby wziąć udział w konkursie z poziomu tego bloga, trzeba kliknąć w zdjęcie, które przeniesie Cię na fanpage. Tam trzeba wykonać trzy proste czynności - polubić fanpage, a potem polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe, które znajduje się w przypiętym poście. Należy pamiętać o tym, żeby zdjęcie udostępniać publicznie, z jednej prostej przyczyny - jeśli nie zobaczę udostępnienia, nie mam skąd spisać sobie imienia i nazwiska danej osoby do losowania. Jeśli zaś chcesz podwoić swoje szanse na wygraną, należało jeszcze zagłosować na mnie w konkursie TU, przy czym ów konkurs już dobiegł końca, więc chcąc zdobyć dodatkowy los, oznacz w komentarzu do zdjęcia konkursowego pięciu swoich znajomych.

https://www.facebook.com/NevermindFactory

No i to wszystko na temat konkursu, trwa on do 31 października, do północy, wyników należy się spodziewać następnego dnia :)

Wrócę,
Łosiek.

3 komentarze:

  1. wzięłam udział będę codziennie głosować moze sie uda!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mordka Elmo jest przeurocza, też lubimy potwory z Sezamkowej ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie by było gdyby coś było :) Znaczy... Gdybym wygrała :D

    OdpowiedzUsuń

Masz pytania? Wal śmiało, zawsze odpowiadam. A może chcesz nakarmić moje ego i napisać mi, jaka jestem fajna? Wszyscy wiemy, że milej się pisze dla kogoś, więc na co czekasz? :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...