O mnieNo cóż, o sobie samej niewiele mogę rzec, jestem Łosiek, dziewczę lat dwadzieścia jeden i studiuję sobie cicho farmację. Moje plany na życie są różnorakie, raz chcę być naukowcem, raz fantastycznym farmaceutą, raz projektantką mody.

Zajmuję się rękodziełem, bardzo szeroko pojętym - maluję na koszulkach i innych materiałach, robię też najróżniejszą biżuterię, ostatnio też param się też trochę szyciem na maszynie, ale są to dopiero takie "najpoczątsze początki". Używam różnych narzędzi, korzystam z różnych pomysłów i cały czas się uczę. Staram się zachować "otwarty umysł", jest to właściwie myśl przewodnia mojego życia.

Ogólnie rzecz biorąc robię to, co lubię i lubię to, co robię, blog, tak jak i strona na Facebooku powstały po prostu z pasji. Tym, co pokazuję tutaj zainteresowałam się cztery lata temu, wtedy też założyłam Fanpage, blog powstał jako jego naturalna kontynuacja, gdyż fejsbuś to w zasadzie taka bajerancka tablica ogłoszeń. Rozpisać mogę się dopiero tutaj. Myślę też o YouTube jako kolejnej fajnej formie wypowiedzi, ponad 40 tysięcy wyświetleń oczywiście bardzo zachęca mnie do dalszego działania, ale podchodzę do tego na chłodno - zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS Dla dociekliwszych zostawiam link do mojego posta na innym blogu, w którym mówię trochę o sobie i w ogóle jak to się stało, że robię to wszystko KLIK (post sprzed dwóch lat)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytania? Wal śmiało, zawsze odpowiadam. A może chcesz nakarmić moje ego i napisać mi, jaka jestem fajna? Wszyscy wiemy, że milej się pisze dla kogoś, więc na co czekasz? :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...